loading spinner

Micro Focus

Micro Focus to kilka skonsolidowanych firm realizujących wyspecjalizowane rozwiązania dla bezpieczeństwa, komunikacji i integracji heterogenicznych zasobów IT w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Poniżej prezentujemy główne kierunki działania Micro Focus.

Rozwijane kierunki Novell.

Novell

Skupia się na oprogramowaniu zapewniającym większą produktywność, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania środowiskami pracy biurowej. Dostarcza tysiącom organizacji na całym świecie oprogramowanie wspierające pracę zespołową i zarządzanie punktami końcowymi oraz obsługę plików i sieci. Systemy Novell GroupWise, Novell ZENworks i Novell Open Enterprise Server pozwalają firmom osiągać nowe poziomy produktywności przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów, złożoności i ryzyka.

Rozwijane kierunki NetIQ.

NetIQ

To rodzina narzędzi do zarządzania i monitorowania heterogenicznych środowisk IT. Produkty NetIQ umożliwiają monitorowanie zmian w systemach i aktywności użytkowników w czasie rzeczywistym, wykrywanie incydentów naruszenia polityk bezpieczeństwa, zarządzanie nimi i korelację wszystkich zdarzeń celem wykrycia i usunięcia przyczyn. Rozwiązania NetIQ pomagają klientom w ekonomiczny sposób zapewniać bezpieczeństwo informacji zgodnie z wymaganiami FISMA, FDCC/SCAP, PCI DSS, HIPAA, SOX, NERC CIP i bezpiecznie zarządzać usługami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych.

Więcej informacji na stronie Micro Focus.