loading spinner

Micro Focus Open Workgroup Suite (dawniej: Novell Open Workgroup Suite) – to oprogramowanie do obsługi sieci Windows i Linux wyposażone w narzędzia do organizacji pracy zespołowej, wymiany i współdzielenia danych oraz zarządzania infrastrukturą IT.

Pakiet Micro Focus Open Workgroup Suite (Dawniej: Novell Open Workgroup Suite) to zestaw oprogramowania do obsługi sieci Windows i Linux wyposażony w narzędzia do organizacji pracy zespołowej, wymiany i współdzielenia danych. Pakiet Open Workgroup Suite można uruchomić na serwerach Windows lub na zawartym w zestawie systemie SUSE Linux Enterprise Server. Stosowany jest przez tysiące przedsiębiorstw, także w Polsce, do obsługi infrastruktury IT zarówno w dużych firmach, instytucjach i urzędach, jak i w średnim i małym biznesie.

Open Workgroup Suite zawiera uruchamiane na serwerach Windows lub SUSE Linux systemy poczty email i pracy grupowej (Micro Focus GroupWise), firmowy komunikator (Micro Focus Messenger), aplikację do wspomagania pracy zespołowej, prowadzenia projektów i gromadzenia wiedzy (Micro Focus Vibe), nowatorskie narzędzie do współdzielenia plików, zapewniające dostęp do danych w dowolnym czasie i miejscu z zachowaniem istniejących polityk i procedur bezpiecznego współdzielenia plików (Micro Focus Filr), narzędzia do zarządzania komputerami użytkowników (Micro Focus ZENworks), pomocą techniczną (Micro Focus Service Desk) i bezpieczeństwem punktów końcowych (Micro Focus ZENworks Endpoint Security Management). Zamiast serwera Windows Active Directory można stosować Micro Focus Open Enterprise Server zawarty już w pakiecie.

Open Workgroup Suite

Open Workgroup Suite stanowi korzystną pod względem funkcjonalnym i cenowym alternatywę dla oprogramowania firmy Microsoft: Windows Server, Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server i System Center, a także usług Dropbox, Skydrive czy Google Drive.

Kupującym zestawy Open Workgroup Suite zapewniamy bardzo korzystne licencjonowanie - do wyboru na liczbę użytkowników lub komputerów w firmie (opłacalne np. przy pracy zmianowej). Nie ma żadnych opłat za licencje na serwer. Co więcej, w ramach zakupu naszego oprogramowania wraz z licencją otrzymuje się roczne usługi asysty technicznej. Zyskasz bezpłatny dostęp do szkoleń on-line, wszystkich uaktualnień i nowych wersji produktów, możesz bez limitu zgłaszać ewentualne problemy z instalacją czy konfiguracją systemów.

Poznaj wszystkie komponenty zestawu Micro Focus Open Workgroup Suite

Zobacz, ile można dla firmy zyskać za 1/10 ceny rozwiązań konkurencyjnych!

Dodatkowe informacje nt. Open Workgroup Suite